Najnowsze komentarze
Michał Mikulski do: Jedźcie na Erzberg!
@mca - to żaden problem!
no i co???? nie zakładam nowego po...
widziałes date opublikowania posta...
Michał czy jest możliwość zakupien...
Zdaję sobie sprawę, że w przypadki...
Więcej komentarzy
Moje miejsca

14.04.2008 21:46

Trening, trening i jeszcze raz trening

Mimo dość dużej porażki jaką okazała się być I/II runda PPZM Cross Country w Chełmnie, plan jest by nie poddawać się i sezon 2008 wykorzystać jak najlepiej. Przede wszystkim spędzić go możliwie dużo trenując, z możliwie najlepszymi zawodnikami. Trzeba w końcu nadrobić ponad pół roku bez motocykla. Dokładnie tak! Od września 2007 do kwietnia bieżącego roku miałem okazję zaledwie raz jeździć!

Trening - Siedlęcin
29.03

Pierwszy poważny trening zorganizowałem wraz z moim kuzynem, a zarazem dobrym współpracownikiem Ścigacz.pl - Krzysztofem Tomaszkiem. Krzychu zresztą pokazał na co go stać w Chełmnie, gdzie 13. letnim motocyklem zdobył wysoką 9. pozycję! Jeździ on na co dzień Husqvarną WR125, która przy jego tężyźnie fizyczne jest po prostu za słaba. Tak czy inaczej w ostatni weekend marca uderzyliśmy na tor motocrossowymy klubu MK "Siedlęcin". Obiekt ten rokrocznie jest nawiedzany dużą ilością zawodników z racji swojej treningowej charakterystyki, a także organizowanych tam cykliczne zawodów Cross Country.

Co się okazało? Robienie wywiadów i pisanie 24/7 artykułów do portalu pokazało swoją ujemną stroną w dużych brakach kondycyjnych. Mimo to jeździło się naprawdę rewelacyjnie. Skupiliśmy się głównie na trenowaniu poszczególnych elementów toru i forsowaniu zbetonowanych rąk.

By jednak nie przedłużać, zapraszam do obejrzenia fotek.

 

Komentarze : 0
<ten wpis nie był jeszcze komentowany>
  • Dodaj komentarz