Najnowsze komentarze
Michał Mikulski do: Jedźcie na Erzberg!
@mca - to żaden problem!
no i co???? nie zakładam nowego po...
widziałes date opublikowania posta...
Michał czy jest możliwość zakupien...
Zdaję sobie sprawę, że w przypadki...
Więcej komentarzy
Moje miejsca

Archiwum 04 2008

29 kwiecień 2008 20:41

Fenomen Mistrza

Tekst powstał baaardzo dawno temu i proszę traktować go z grubym przymrużeniem oka. Jest to raczej skłonienie do przemyśleń, niżeli mój osobisty pogląd na sprawę. Tak czy siak zapraszam do lektury (jednak tylko w przypadku całkowitego znudzenia zawartością internetu!).

ocena wpisu: 5.0

ilosć komenatarz: 2

ilosc wyswietlen: 137

17 kwiecień 2008 21:49

Dokąd zmierza polska scena offroad?

Pytanie to zdaje się dręczyć wszystkie osoby związane z krajowym sportem motocyklowym. Scena offroadowa – a w szczególności Rajdy Enduro – od dłuższego czasu są miejscem potężnych kontrastów. Z jednej strony mamy naprawdę dobrych zawodników, którzy bez problemu mogą stawać w szranki z konkurentami z reszty kontynentu, z drugiej zaś skostniały system „rządzących” powoduje powolne chylenie się ku upadkowi.

ocena wpisu: 5.0

ilosć komenatarz: 0

ilosc wyswietlen: 212

15 kwiecień 2008 10:43

Porażka zwana Biedrusko

To, co działo sie w ostatni weekend, podczas III/IV rundy MP/PPZM Cross Country, oraz I/II rundy MP/PPZM Enduro w Biedrusko, przeszło moje najśmielsze oczekiwania w dziedzinie: "jak NIE organizować zawodów". Totalna porażka organizacyjne, wsparta silnymi opadami, sprawiła, że były to jedne z niebezpieczniejszych zawodów ostatnich miesięcy.

ocena wpisu: 4.8

ilosć komenatarz: 1

ilosc wyswietlen: 302

14 kwiecień 2008 22:11

Cross Country w Siedlęcinie już w ten weekend!

W najbliższa niedzielę - 20 kwietnia - odbędzie się pierwsza w tym roku impreza organizowana przez klub MK "Siedlęcin". Mimo, iż są to zawody amatorskie, zapracowały sobie na miano legendarnych w dolnośląskich kręgach motocyklowych. Zasłużyły na to miano przede wszystkim z powodu bardzo ciężkiej trasy i wysokiemu poziomowi zawodników tam startujących.

ocena wpisu: 5.0

ilosć komenatarz: 3

ilosc wyswietlen: 235

14 kwiecień 2008 21:46

Trening, trening i jeszcze raz trening

Mimo dość dużej porażki jaką okazała się być I/II runda PPZM Cross Country w Chełmnie, plan jest by nie poddawać się i sezon 2008 wykorzystać jak najlepiej. Przede wszystkim spędzić go możliwie dużo trenując, z możliwie najlepszymi zawodnikami. Trzeba w końcu nadrobić ponad pół roku bez motocykla. Dokładnie tak! Od września 2007 do kwietnia bieżącego roku miałem okazję zaledwie raz jeździć!

ocena wpisu: -

ilosć komenatarz: 0

ilosc wyswietlen: 78

14 kwiecień 2008 20:12

Chełmno - zbieranie doświadczenia

W dniach 5/6 kwietnia odbyła się pierwsze impreza serii Mistrzostw Polski i Pucharu Polskiego Związku Motorowego w Cross Country. Oczywiście na imprezie nie mogło zabraknąć mnie. Tym razem jednak nie występowałem w roli redaktora działu offroad w największym polskim serwisie motoryzacyjnym, Ścigacz.pl, jednakże w roli zawodnika. Reprezentując barwy swojego portalu, wyruszyłem do półtoragodzinnego boju o najwyższe laury w pucharowej klasie Junior.

ocena wpisu: 4.0

ilosć komenatarz: 1

ilosc wyswietlen: 134